zabiegi na cellulit poznań

 

.

Fizjoterapia estetyczna pomaga odzyskać jędrność

Dotychczas fizjoterapia kojarzyła się ze skuteczną pomocą w dolegliwościach bólowych i rehabilitacją po urazach. Tymczasem rozwój medycyny sprawił, że pojawia się coraz więcej metod terapii dedykowanych  osobom pragnącym polepszyć swój wygląd. Gdy zdrowa dieta i ćwiczenia nie sprawdzają się do końca, warto spróbować czegoś nowego – skutecznego, bezpiecznego i niezawodnego.

 

Efekty zabiegu X-wave

Zabieg zalecany jest w każdym stadium cellulitu oraz utracie jędrności skóry w obszarze pośladków, ud, bioder, brzucha czy ramion. Rozbija tkankę tłuszczową i znacznie poprawia kondycję skóry. Komórki tłuszczowe zatrzymywane są w warstwie podskórnej. Zmniejsza się obwód ciała, a zabieg pozwala na modelowanie sylwetki. Skóra staje się napięta, gładka i odmłodzona.

Pacjentki zwykle  już po pierwszym zabiegu mówią, że skóra jest gładsza, bardziej sprężysta i przede wszystkim jędrna. Zabieg X-wave usprawnia przepływ limfy, dzięki czemu znika wrażenie ciężkich nóg oraz obrzęki. Po serii zabiegów X-wave  cellulit następuje wyraźna redukcja cellulitu , a  objętość tkanki tłuszczowej w okolicy poddawanej zabiegowi zmniejsza się.

Najważniejsze efekty działania X-wave:

  • Terapia antycellulitowa
  • Wygładzanie nierówności skóry
  • Napinanie tkanki łącznej
  • Odmłodzenie wyglądu skóry i zwiększenie jej elastyczności
  • Pobudzanie układu limfatycznego
  • Redukcja rozstępów
  • Niwelowanie blizn

x-wave-poznan-leczenie-cellulitu-ujedrnianie-ciala fala akustyczna

 

.

Skuteczne zabiegi na cellulit Poznań Swarzędzmasaż antycelulitowy poznań cena

Cellulit to zmora wielu kobiet. Powstaje on na skutek wielu czynników – siedzącego trybu życia, nieprawidłowej diety, zaburzeń mikrokrążenia, zmian hormonalnych. Zabiegiem, który pomoże nam wygładzić i przywrócić jędrność skórze jest leczenie cellulitu z wykorzystaniem fal akustycznych.

 

 

 

.

Zabiegi na Cellulit – na czym polegają?

Fale dźwiękowe oddziałują na wybrane partie ciała, stymulując procesy leczenia skóry. Redukują komórki tłuszczowe, dzięki czemu poprawia się napięcie i elastyczność skóry. Zabieg rozpoczynany jest od nałożenia żelu kontaktowego, który zapewnia dotarcie fal akustycznych w odpowiednie miejsce bez utraty energii. Jest on bezbolesny i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Jego czas trwania wynosi około pół godziny. Zabiegi najlepiej wykonywać w serii – jego kilkukrotne powtórzenie wzmacnia efekty i czyni je bardziej długotrwałymi. Wykonuje się je 1-2 razy w tygodniu.

 

 

Zalecenia po zabiegu X-wave

Po zabiegu należy stosować dietę niskotłuszczową i pić dużo wody, około 2-3 litrów dziennie, aby przyspieszyć usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Wskazane jest również wykonywanie ćwiczeń fizycznych, aby wzmocnić efekty zabiegu.

.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty terapii antycellulitowej X-wave?

  • Zabiegi falą akustyczną likwidują cellulit w najbardziej zaawansowanym stadium, a efekty widzimy już po 4-5 zabiegach.
  • Poprawa stanu skóry wzrasta nieprzerwanie do 3 miesięcy.

.

Jakie są przeciwwskazania?

Do przeciwwskazań należy niewydolność nerek i wątroby, choroby nowotworowe, żylne, układu krążenia, cukrzyca, posiadanie metalowych implantów w ciele, rozrusznika serca, okres ciąży i karmienia piersią.

.

Zabieg X-wave – częstotliwość i cena zabiegu falą akustyczną

 

Zabiegi są wykonywane 1-2 razy w tygodniu. Czas całego cyklu to 3 do 6 tygodni zabiegowych.

 

Cena zabiegu:

1 partia ciała – 150,00 zł

2 partie ciała – 200,00 zł

3 partie ciała – 250,00 zł

W pakietach taniej:

6 zabiegów (1 partia) – 900 zł   600,00 zł

6 zabiegów (2 partie) – 1200 zł   900,00 zł

6 zabiegów (3 partie) – 1500 zł   1 200,00 zł

Dodatkowa partia 50,00 zł/ za zabieg

Partie ciała: uda tył, uda przód, pośladki, bryczesy, brzuch, ramiona,

MediRaty

Polecamy również: Program wspomagający odchudzanie – informacja o programie

oraz drenaż limfatyczny doskonale uzupełniający działanie zabiegu X-wave